zapisz się

Tłumaczenia

W Modernschool tłumaczymy:

  • teksty ogólne i specjalistyczne takie jak: biznesowe, prawnicze, podatkowe, ekonomiczne, naukowe, techniczne, medyczne i wiele innych
  • teksty literackie i publicystyczne
  • strony internetowe
  • ulotki i reklamy
  • tłumaczenia dla firm i instytucji
  • prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych w języku angielskim

Cennik tłumaczeń:

Z JĘZYKA NA JĘZYK CENA NETTO*
Angielski Polski 37,00zł
Polski Angielski 35,00zł

Strona obliczeniowa to 1600 znaków typograficznych (wraz ze spacjami). Ilość znaków w tłumaczeniu ustala się na podstawie statystyki dokumentu dostępnej w edytorze Microsoft Word lub na podstawie rozmiaru dokumentu zapisanego w formacie tekstowym.

Tłumaczenia zwykłe to głównie tłumaczenia korespondencji prywatnej i „biznesowej”, życiorysów, listów motywacyjnych, tekstów reklamowych, artykułów prasowych, umów i kontraktów handlowych, które nie wymagają tłumaczeń uwierzytelnionych (projekty umów, ofert handlowych, kwestionariuszy, ekspertyz, katalogów itp.) Do tłumaczeń zwykłych zaliczmy także tłumaczenia specjalistyczne. Strona obliczeniowa tłumaczeń specjalistycznych zawiera 1600 znaków, tak samo jak w przypadku tłumaczeń zwykłych.

Tłumaczenia specjalistyczne dotyczą tekstów technicznych, ekonomicznych, finansowych, prawniczych, medycznych, naukowych. Zaliczamy tutaj umowy i kontrakty handlowe, w których stosowana jest specjalistyczna terminologia, normy, instrukcje i dokumentację techniczną, dokumentację postępowań patentowych, projekty architektoniczne, plany budowlane, teksty dotyczące sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz telekomunikacyjnego, teksty medyczne i farmaceutyczne itp.

Tłumaczenia specjalistyczne wyceniamy indywidualnie dla każdego zleceniodawcy, gdyż wymagają one zaangażowania kilku tłumaczy – są one także tłumaczeniami droższymi.

Ceny pozostałych języków ustalamy oddzielnie dla każdego klienta.

Dołącz do nas

Zapisz się online

Komunikaty

Zobacz


Szkoła Językowa
19-300 Ełk, ul. J. Tuwima 18 lok 1, ul. Wielkanocna 10 lok 1